YAŞIYOR.US

Siz Amerika'da yaşarken,
biz yanınızda, yakınınızdayız

YAŞIYOR.US

Amerika’da yaşamaya karar verdiniz. Bunun bir turistik yolculuktan veya iş gezisinden farklı olacağının bilincindesiniz.

Vize, Green Card gibi konuları hallettiniz. Belki ev bile aldınız.

Geriye ne kaldı diye baktığınızda hemen aklınıza gelmeyen, yaşarken deneyimleyeceğiniz beklenmedik bir dolu zorluk olabilir.

Ne yapıyoruz?

Yeni bir ülkede yeni bir yaşama yelken açarken birden fazla konuda desteğe ihtiyacınız olabilir.

Uzun zamandır ABD’de yaşayan ekiplerimiz yerleşmeye karar verdiğiniz şehirde, oryantasyon turlarından hızlandırılırmış dil kurslarına, çocuklarınız için doğru okul seçiminden özel hoca ve dadı bulmaya, ev alışverişinden, spor antrenörlüğüne, yaşam koçluğundan Türk doktorları bulmaya kadar aklınıza gelebilecek tüm hizmetler için yanınızda, yakınınızda olacaklar.

Neden böyle bir hizmet veriyoruz?

Yapılan araştırmalara göre, kendi kültürünüzden farklı bir kültüre sahip bir coğrafyada, yeni bir hayata başlarken, uyum sağlamak için ortalama altı aya ihtiyaç var.

Uzmanlara göre, bu altı ayı en iyi şartlarda atlatamadığınız taktirde depresyonla boğuşmak zorunda kalabilirsiniz.

Bugüne kadar içinde yaşadığı toplumun inanç ve değerler sistemini benimsemiş bir bireyin kendi kültür, aidiyet ve kimlik duygusu, yeni bir ülkede, başka bir kültürü anlamasını ve kabul etmesini zorlaştırabilir.

LSW.US Consulting ABD’ye ayak bastığınız andan itibaren devreye girerek, uzun zamandır Amerika’da yaşayan danışmanlar, koçlar ve mentorlarla hayatınızı kolaylaştırmak için hizmet vermeye hazır.

Sizden önce bu yollardan geçmiş, Amerikan kültürüne ve yaşam biçimine aşina olan LSW.US Consulting ekibi adaptasyon sürecini en rahat şekilde atlatmanız için bilgilerini ve deneyimlerini size sunuyor.

Nerede devreye giriyoruz?

ABD’de kuracağınız yaşam ile ilgili yapacağınız ön araştırmalardan itibaren sizin için çalışmaya başlayarak tüm ihtiyaçlarınızı birlikte gözden geçirebilir, nerede kimlerle sizi buluşturabileceğimizi belirledikten sonra doğru kurum ve kişilerle iletişim kurmanızı sağlayabiliriz.

Ailenizin her ferdinin farklı ihtiyaç ve sorularına, hızla farklı yanıtlar ve çözümler üretebiliriz çünkü ABD’de yaşayan, her iş dalında Türklerden oluşan bir profesyonel ağa sahibiz.

Siz isteyin, biz hayatınızı kolaylaştıralım.