ÇALIŞIYOR.US

Siz Amerika'da yaşarken,
biz yanınızda, yakınınızdayız

ÇALIŞIYOR.US

Yeni bir pazara girmek, bu pazarda işinizi kurmak ve büyütmek istiyorsanız, kısa sürede rekabetçi üstünlük kurabilmeniz, pazarda fark yaratabilmeniz için kültürler arası iletişim ve Amerikalılarla çalışma konularında uzman Türklerle sizi buluşturuyoruz.

Amerikan iş kültürüne sahip insanlarla rahatlıkla çalışabilmeniz için, ABD’de uzun zamandır iş dünyasında olan Türk danışman, mentor ve yönetim koçlarının sizinle çalışmalarını, uyum sürecinde size düzenli destek vermelerini sağlıyoruz.

ABD’de yaşayan deneyimli Türk eğitmenlerimizden, kültürler arası iletişim eğitim paketinin yanı sıra, kurumsal ve kişisel gelişim konularında, size özel eğitim programları oluşturuyoruz.

Ne yapıyoruz?

ABD’de yaşayan her Türk’ün başarısını hepimizin başarısı olarak gördüğümüz için, LSW.US Consulting olarak, sizden önce bu yollardan geçmiş, tüm badireleri atlatmış, Amerika’da iş yapma ve çalışma yöntemlerini çözmüş Türklerin size el vermesini sağlamak istiyoruz.

İş yapış biçimleri bizden tamamen farklı olan bir coğrafyada, bir eyaletten diğerine bile farklılıklar gösteren pazarın dinamiklerini çözmek, müşterilerinizin istek ve ihtiyaçlarına cevap vermek, çözüm ortaklarınızla doğru ve verimli ilişkiler kurmak, iş ortamlarında karşılaşabileceğiniz tüm durumlara hazırlıklı olmak, çoğu zaman tek başınıza çözebileceğiniz kadar kolay olmayabilir.

Siz başarmak için gelin, biz yanınızda olacağız.

Neden böyle bir hizmet veriyoruz?

Amerika’da şirket kurmaya veya çalışmaya karar verdiğiniz andan itibaren ihtiyaçlarınızı birlikte belirleyebilir ve sizi doğru profesyonellerle buluşturabiliriz.

Amerika’da iş yaparken kültürel farklılıkların başarınıza engel teşkil etmesine izin vermemek için LSW.US Consulting olarak, kültürler arası iletişim uzmanlarımızla, farklı sektörlerden gelen mentor ve danışmanlarımızla, deneyimli yönetim koçlarımızla yanınızda yakınınızda olabiliriz.